Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 044-986 9916 arkisin klo. 10 - 18 Asiakaspalvelu
Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

SIKLU Luettelo

Haku
Näytetään 1 - 24 / 24 tuotteesta
82,00
 
Osta
66,13  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU SFP MultiMode 850
SIKLU SFP MultiMode 850
Tuotekoodi: EH-SFP-MM
102,00
 
Osta
82,26  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU SFP Single Mode 1310
SIKLU SFP Single Mode 1310
Tuotekoodi: EH-SFP-SM
102,00
 
Osta
82,26  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU Ethernet PoE Surge Protector
SIKLU Ethernet PoE Surge Protector
Tuotekoodi: EH-SRG
Tuote: POE
112,00
 
Osta
90,32  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU PoE Injector 60W 100-240 AC EU cable
SIKLU PoE Injector 60W 100-240 AC EU cable
Tuotekoodi: EH-60W-AC-PoE-EU
Tuote: POE
128,00
 
Osta
103,23  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU EHaul 31cm Antenna Mounting Kit
SIKLU EHaul 31cm Antenna Mounting Kit
Tuotekoodi: EH-MK-1ft
Tuote: Miscellaneous
133,00
 
Osta
107,26  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU EHaul-500-600-700 Mounting Kit
SIKLU EHaul-500-600-700 Mounting Kit
Tuotekoodi: EH-MK-SM
Tuote: Mounting
288,00
 
Osta
232,26  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU Commscope Mounting Kit for EHaul w 31cm Antenna
290,00
 
Osta
233,87  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU EHaul 31cm Antenna
SIKLU EHaul 31cm Antenna
Tuotekoodi: EH-ANT-1ft
Tuote: Antenna accessory
347,00
 
Osta
279,84  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU E-band 70/80GHz 1ft heated ant radome and heat cntrl
820,00
 
Osta
661,29  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul 65cm antenna
SIKLU EHaul 65cm antenna
Tuotekoodi: EH-ANT-2FT
1 029,00
 
Osta
829,84  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU EHaul-700TX PoE ODU Integr Ant 100Mbps max 200Mbps
SIKLU EHaul-700TX PoE ODU Integr Ant 100Mbps max 200Mbps
Tuotekoodi: EH-700TX-ODU-EXT
Tuote: POE
1 193,00
 
Osta
962,10  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul-500Tx PoE ODU w Ant 100Mbps upgr max 200Mbps
SIKLU EHaul-500Tx PoE ODU w Ant 100Mbps upgr max 200Mbps
Tuotekoodi: EH-500TX-ODU-PoE
Tuote: POE
1 244,00
 
Osta
1 003,23  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU EHaul-710TX PoE ODU Integr Ant 700Mbps max 1000Mbps
SIKLU EHaul-710TX PoE ODU Integr Ant 700Mbps max 1000Mbps
Tuotekoodi: EH-710TX-ODU-EXT
Tuote: POE
1 376,00
 
Osta
1 109,68  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU EHaul-710T PoE ODU Integr Ant 100Mbps max 1000Mbps
SIKLU EHaul-710T PoE ODU Integr Ant 100Mbps max 1000Mbps
Tuotekoodi: EH-710T-ODU-EXT
Tuote: POE
1 530,00
 
Osta
1 233,87  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU EHaul-1200TX ODU ext ANT 700Mbps upgrade to 1G
1 692,00
 
Osta
1 364,52  Hinta ALV 0%
Varastossa
SIKLU EHaul-600TX PoE ODU Integr Ant 500Mbps max 1000Mbps
SIKLU EHaul-600TX PoE ODU Integr Ant 500Mbps max 1000Mbps
Tuotekoodi: EH-600Tx-ODU-PoE
Tuote: POE
3 144,00
 
Osta
2 535,48  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul-2200FX ADAPTER Tx Hi 2xRJ45 2xSFP
SIKLU EHaul-2200FX ADAPTER Tx Hi 2xRJ45 2xSFP
Tuotekoodi: EH-2200FX-ODU-H-EXT
3 144,00
 
Osta
2 535,48  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul-2200FX ADAPTER Tx Low 2xRJ45 2xSFP
SIKLU EHaul-2200FX ADAPTER Tx Low 2xRJ45 2xSFP
Tuotekoodi: EH-2200FX-ODU-L-EXT
3 850,00
 
Osta
3 104,84  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul-2500FX ADAPTER Tx Low 2xRJ45 2xSFP
SIKLU EHaul-2500FX ADAPTER Tx Low 2xRJ45 2xSFP
Tuotekoodi: EH-2500FX-ODU-L-EXT
Nopeus: 2Gbps  -  Tyyppi: Bridge
3 850,00
 
Osta
3 104,84  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul-2500FX ADAPTER Tx Hi 2xRJ45 2xSFP
SIKLU EHaul-2500FX ADAPTER Tx Hi 2xRJ45 2xSFP
Tuotekoodi: EH-2500FX-ODU-H-EXT
Nopeus: 2Gbps  -  Tyyppi: Bridge
4 334,00
 
Osta
3 495,16  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul-5500FD ADAPTER Tx Low 1xRJ45 1xSFP+
4 334,00
 
Osta
3 495,16  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul-5500FD ADAPTER Tx Hi 1xRJ45 1xSFP+
SIKLU EHaul-5500FD ADAPTER Tx Hi 1xRJ45 1xSFP+
Tuotekoodi: EH-5500FD-ODU-H-EXT
5 778,00
 
Osta
4 659,68  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul-8010FX ADAPTER Tx Low 1xRJ45 1xSFP+
SIKLU EHaul-8010FX ADAPTER Tx Low 1xRJ45 1xSFP+
Tuotekoodi: EH-8010FX-ODUL-2C1P-EX-D
Nopeus: 2Mbps  -  Tyyppi: Bridge
5 778,00
 
Osta
4 659,68  Hinta ALV 0%
Ei varastossa
SIKLU EHaul-8010FX ADAPTER Tx Hi 1xRJ45 1xSFP+
SIKLU EHaul-8010FX ADAPTER Tx Hi 1xRJ45 1xSFP+
Tuotekoodi: EH-8010FX-ODUH-2C1P-EX-D
Nopeus: 2Mbps  -  Tyyppi: Bridge
Näytetään 1 - 24 / 24 tuotteesta