Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 044-986 9916 arkisin klo. 10 - 18 Asiakaspalvelu
Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

Hewlett Packard Enterprise HPE X130 10G XFP SC ZR Transceiver (JD107A)

Hewlett Packard Enterprise HPE X130 10G XFP SC ZR Transceiver (JD107A)


Tuotekoodi: JD107A
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
26 556,00
(21 416,13 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
29.10.2018
Tekniset tiedot

What's in the box

What's in the box(1) HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver


Samankaltaisia tuotteita



STARTECH CISCO COMPATIBLE 10GBASE-T SFP+ RJ45 SFP+ MODULE - 10GB MINI G IN ACCS D-LINK 5V 2A PSU USB TP-LINK 10/ 100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexTx:1310nm Rx:1550nm up to 20Km switching power ada
789,00
Osta
22,00
Osta
38,00
Osta
636,29  Hinta ALV 0%
17,74  Hinta ALV 0%
30,65  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.