Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 09-540 414 15 arkisin klo. 12 – 16 Asiakaspalvelu
Tyhjä ostoskori

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

HPE X120 1G SFP LC LH100 Transceiver

Hewlett Packard Enterprise HPE X120 1G SFP LC LH100 Transceiver (JD103A)


Tuotekoodi: JD103A
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
4 722,00
(3 808,06 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
6.2.2018
Tekniset tiedot

What's in the box

What's in the box(1) HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver

Adapter connectivity

Ports1 LC 1000Base-LH port(no IEEE standard exists for 1550 nm optics)


Samankaltaisia tuotteita



VIDEO SEVEN CISCO COMPATIBLE GLC-LH-SMD LH SFP TRANSCEIVER 1310NM 10KM IN ACCS SCHNEIDER CYB-BK3 Datarasia, kulma, seinäasennus, valkoinen DELTACO Kaapelien niputussukka, nylonia, tarranauha, 1,8m, valkoinen
35,00
Osta
16,00
Osta
11,00
Osta
28,23  Hinta ALV 0%
12,90  Hinta ALV 0%
8,87  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.