Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 044-986 9916 arkisin klo. 10 - 18 Asiakaspalvelu
Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

Hewlett Packard Enterprise HPE X110 100M SFP LC LH80 Transceiver (JD091A)

Hewlett Packard Enterprise HPE X110 100M SFP LC LH80 Transceiver (JD091A)


Tuotekoodi: JD091A
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 313,00
(1 058,87 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
29.10.2018
Tekniset tiedot

What's in the box

What's in the box(1) HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver


Samankaltaisia tuotteita



TP-LINK 10/ 100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 20Km switching power adapter chassis mountable STARTECH 1-Port Serial-to-IP Ethernet Device Server - RS232 - DIN Rail DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m
32,00
Osta
135,00
Osta
46,00
Osta
25,81  Hinta ALV 0%
108,87  Hinta ALV 0%
37,10  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.