Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 044-986 9916 arkisin klo. 10 - 18 Asiakaspalvelu
Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

Hewlett Packard Enterprise HPE X110 100M SFP LC LH40 Transceiver (JD090A)

Hewlett Packard Enterprise HPE X110 100M SFP LC LH40 Transceiver (JD090A)


Tuotekoodi: JD090A
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
729,00
(587,90 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
2.11.2018
Tekniset tiedot

What's in the box

What's in the box(1) HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver


Samankaltaisia tuotteita



EXTREME 1000BASE-SX SFP HI MMF 220/550M LC ACCS STARTECH 40GBase-SR4 QSFP+ - Cisco QSFP-40G-LR4 Compatible - SM LC - 10 km Hewlett Packard Enterprise ARUBA X372 54VDC 680W POWER SUPPLY ACCS
405,00
Osta
1 565,00
Osta
319,00
Osta
326,61  Hinta ALV 0%
1 262,10  Hinta ALV 0%
257,26  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.