Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 044-986 9916 arkisin klo. 10 - 18 Asiakaspalvelu
Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Kaapelit

Tuotetta ei enää löydy tietokannastamme. Jos tarvitset apua korvaavan tuotteen löytämiseen, ota meihin yhteyttä.
Hewlett Packard Enterprise 15M 4X DDR/QDR QSFP IB OPT CABLE (498386-B26)

Hewlett Packard Enterprise 15M 4X DDR/QDR QSFP IB OPT CABLE (498386-B26)


Tuotekoodi: 498386-B26
Tyyppi: Network Special
Tekniset tiedot

Product dimensions (with optional paper finisher, metric)

Minimum dimensions (W x D x H)30.48 x 43.18 x 7.62 cm
Minimum dimensions (W x D x H)12 x 17 x 3 in

Case weight (case or master carton)

Weight0.907 kg


Samankaltaisia tuotteita



DELTACO UTP Cat.5e laitekaapeli, 1m, musta DELTACO Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m CISCO 20FT LOW LOSS CABLE ASSEMBLY W/RP-TNC CONNECTORS IN
5,00
Osta
19,00
Osta
107,00
Osta
4,03  Hinta ALV 0%
15,32  Hinta ALV 0%
86,29  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
Antenna cable - RP-TNC (F) - RP-TNC (F) - 20 ft

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.