Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 044-986 9916 arkisin klo. 10 - 18 Asiakaspalvelu
Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Kaapelit

FUJITSU FC-Cable OM4 MMF 5m LC/LC (D:FCKAB-OM4-C05L-L)

FUJITSU FC-Cable OM4 MMF 5m LC/LC (D:FCKAB-OM4-C05L-L)


Tuotekoodi: D:FCKAB-OM4-C05L-L
Tyyppi: Fiber
Connector 1: LC
Connector 2: LC
1 967,00
(1 586,29 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
11.9.2018
Tekniset tiedot

Ominaisuudet

Johdon pituus5 m
Liitin 1LC
Liitin 2LC
SukupuoliUros/uros
Tiedonsiirtonopeus8 Gbit/s


Samankaltaisia tuotteita



DELTACO HDMI-kaapeli, 1.4+E, 19-pin u-Micro 19-pin u, 1080p, musta, 2m PNY LIGHTNING 2.0 BRAIDED BLACK 120CM CHARGE AND SYNC CABLE CABL DELTACO U/UTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 7m, harmaa
10,00
Osta
17,00
Osta
10,00
Osta
8,06  Hinta ALV 0%
13,71  Hinta ALV 0%
8,06  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.