Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 044-986 9916 arkisin klo. 10 - 18 Asiakaspalvelu
Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Varaosat

Tuotetta ei enää löydy tietokannastamme. Jos tarvitset apua korvaavan tuotteen löytämiseen, ota meihin yhteyttä.
FUJITSU ETH SFP+ MMF 10GB LC (BROCADE) (S26361-F3873-L310)

FUJITSU ETH SFP+ MMF 10GB LC (BROCADE) (S26361-F3873-L310)


Tuotekoodi: S26361-F3873-L310
Tekniset tiedot

Verkko

Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
PCI-väyläSFP+
Valokaapelin liitinLC
SFP-vastaanottimen tyyppiSR

Suorituskyky

KaapelityyppiValokuitu
Multi-mode fiber (MMF) supported
Valokuitukaapelien halkaisijat50/125, 62.5/125
Käytönaikaisen vaihdon tukiKyllä
Auto MDI/MDI-X
Suurin siirtoetäisyys300 m

Ympäristöolosuhteet

Käyttölämpötila0 - 70 °C
Varastointilämpötila-40 - 85 °C
Suhteellinen kosteusalue10 - 80%
Säilytysympäristön kosteus10 - 85%

Paino ja mitat

Tuotteen leveys13,4 mm
Tuotteen syvyys56,5 mm
Tuotteen korkeus8,5 mm

Sertifikaatit

SertifiointiMSA


Samankaltaisia tuotteita



Hewlett Packard Enterprise 800W FS -48VDC Ht Plg Pwr Supply Kit LOGITECH SPARE - GROUP - USB - WW MINI-DIN CABLE IN CAM MOXA NPort sarjaporttpalvelin, 1 portti, RS323/ 422/ 485, RJ-45,
535,00
Osta
25,00
Osta
153,00
Osta
431,45  Hinta ALV 0%
20,16  Hinta ALV 0%
123,39  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.