Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 044-986 9916 arkisin klo. 10 - 18 Asiakaspalvelu
Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Varaosat

FUJITSU ETH SFP+ MMF 10GB LC (BROCADE) (S26361-F3873-L310)

FUJITSU ETH SFP+ MMF 10GB LC (BROCADE) (S26361-F3873-L310)


Tuotekoodi: S26361-F3873-L310
521,00
(420,16 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
Ei varastossa
Tekniset tiedot

Verkko

Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
PCI-väyläSFP+
Valokaapelin liitinLC
SFP-vastaanottimen tyyppiSR

Suorituskyky

KaapelityyppiValokuitu
Multi-mode fiber (MMF) -tuki
Valokuitukaapelien halkaisijat50/125, 62.5/125
Käytönaikaisen vaihdon tuki
Auto MDI/MDI-X
Suurin siirtoetäisyys300 m

Ympäristöolosuhteet

Käyttölämpötila0 - 70 °C
Varastointilämpötila-40 - 85 °C
Suhteellinen kosteusalue10 - 80%
Säilytysympäristön kosteus10 - 85%

Paino ja mitat

Tuotteen leveys13,4 mm
Tuotteen syvyys56,5 mm
Tuotteen korkeus8,5 mm

Sertifikaatit

SertifiointiMSA


Samankaltaisia tuotteita



HP eCP/1y PW ChnlRmtPrt DsgnJt T2530 KENSINGTON SD1000 USB - C Mobile Dock VOLUME ACER LAMP MODULE.H9505BD
1 372,00
Osta
81,00
Osta
217,00
Osta
1 106,45  Hinta ALV 0%
65,32  Hinta ALV 0%
175,00  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.