Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 09-540 414 15 arkisin klo. 12 – 16 Asiakaspalvelu
Tyhjä ostoskori

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

Thunder 6635 SPE ADC 3U 2xCPU 4x100GF 12x 10GF 128GB RAM SSD 4G CF LOM 4xFTA/ FPGA S+R ASIC 4xN3700-Two cards H/W SSL

A10 Networks Thunder 6635 SPE ADC 3U 2xCPU 4x100GF 12x 10GF 128GB RAM SSD 4G CF LOM 4xFTA/ FPGA S+R ASIC 4xN3700-Two cards H/W SSL (TH6635-010-4SSL2)


Tuotekoodi: TH6635-010-4SSL2
Tuote: Miscellaneous
739 031,00
(595 992,74 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
8.8.2017


Samankaltaisia tuotteita



DELL NETWORKING N1548 1/10GBE SWITCH Hewlett Packard Enterprise A58x0AF 300W DC Power Supply DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
1 216,00
Osta
372,00
Osta
28,00
Osta
980,65  Hinta ALV 0%
300,00  Hinta ALV 0%
22,58  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.