Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 09-540 414 15 arkisin klo. 12 – 16 Asiakaspalvelu
Tyhjä ostoskori

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

Thunder 6630 CGN 3U 2xCPU 4x100GF 12x 10GF 64GB SSD 4G CF LOM 4xFTA/ FPGA S+R ASIC No H/W SSL DC Power

A10 Networks Thunder 6630 CGN 3U 2xCPU 4x100GF 12x 10GF 64GB SSD 4G CF LOM 4xFTA/ FPGA S+R ASIC No H/W SSL DC Power (TH6630-D10-CGN)


Tuotekoodi: TH6630-D10-CGN
Tuote: Network appliance
558 534,00
(450 430,65 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
11.8.2017


Samankaltaisia tuotteita



SCHNEIDER liitinsetti 1xDuplex SC DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/ 1310rx, Single-Mode INTEL BNL/ Ethernet SFP+ SR Optics Retail
42,00
Osta
56,00
Osta
115,00
Osta
33,87  Hinta ALV 0%
45,16  Hinta ALV 0%
92,74  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.