Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 09-540 414 15 arkisin klo. 12 – 16 Asiakaspalvelu
Tyhjä ostoskori

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

Thunder 5430-11 CGN 1U 1xCPU 4x40GF 16x10GF 64GB SSD LOM 2xFTA/ FPGA S+R ASIC (No H/W SSL) AC Power

A10 Networks Thunder 5430-11 CGN 1U 1xCPU 4x40GF 16x10GF 64GB SSD LOM 2xFTA/ FPGA S+R ASIC (No H/W SSL) AC Power (TH5430-110-CGN)


Tuotekoodi: TH5430-110-CGN
Tuote: Network appliance
210 347,00
(169 634,68 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
10.8.2017


Samankaltaisia tuotteita



DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/ 1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-U CISCO 100FX SFP ON GE SFP PORTS F/ DSBU SWITCHES IN VOLKTEK Volktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), singlemode SC, 10km
33,00
Osta
197,00
Osta
70,00
Osta
26,61  Hinta ALV 0%
158,87  Hinta ALV 0%
56,45  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.