Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 09-540 414 15 arkisin klo. 12 – 16 Asiakaspalvelu
Tyhjä ostoskori

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

Thunder 5330S ADC & CGN 1U 1xCPU 8x10GF 32GB SSD LOM 2xFTA/ FPGA H/W Quad Chip SSL

A10 Networks Thunder 5330S ADC & CGN 1U 1xCPU 8x10GF 32GB SSD LOM 2xFTA/ FPGA H/W Quad Chip SSL (TH5330-010-4SSL)


Tuotekoodi: TH5330-010-4SSL
Tuote: Network appliance
196 291,00
(158 299,19 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
9.10.2017


Samankaltaisia tuotteita



Hewlett Packard Enterprise A-IMC Software Probe E-LTU DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode CISCO 40GBASE-CR4 PASSIVE COPPER
2 350,00
Osta
23,00
Osta
193,00
Osta
1 895,16  Hinta ALV 0%
18,55  Hinta ALV 0%
155,65  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.