Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 09-540 414 15 arkisin klo. 12 – 16 Asiakaspalvelu
Tyhjä ostoskori

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

Thunder 5330 ADC 1U 1xCPU 8x10GF 32GB SSD LOM 2xFTA/ FPGA No H/W SSL DC Power

A10 Networks Thunder 5330 ADC 1U 1xCPU 8x10GF 32GB SSD LOM 2xFTA/ FPGA No H/W SSL DC Power (TH5330-D10)


Tuotekoodi: TH5330-D10
Tuote: Network appliance
149 605,00
(120 649,19 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
8.8.2017


Samankaltaisia tuotteita



DELTACO SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode KEMP KEMP Bare-Metal LMOS with throughput up to 5Gbps maximum licenced value ARUBA 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt
84,00
Osta
16 071,00
Osta
313,00
Osta
67,74  Hinta ALV 0%
12 960,48  Hinta ALV 0%
252,42  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.