Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 044-986 9916 arkisin klo. 10 - 18 Asiakaspalvelu
Ostoskorisi on tyhjä

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

Tuotetta ei enää löydy tietokannastamme. Jos tarvitset apua korvaavan tuotteen löytämiseen, ota meihin yhteyttä.
A10 Networks Thunder 3230S ADC & CGN 1U 1xCPU 4x1GF 4x10GF 16GB SSD LOM 1xFTA/ FPGA Dual Chip H/W SSL DC Power (TH3230-D10-SSL)

A10 Networks Thunder 3230S ADC & CGN 1U 1xCPU 4x1GF 4x10GF 16GB SSD LOM 1xFTA/ FPGA Dual Chip H/W SSL DC Power (TH3230-D10-SSL)


Tuotekoodi: TH3230-D10-SSL
Tuote: Network appliance


Samankaltaisia tuotteita



DELTACO maadoitettu töpseli, ulosvedin, CEE 7/4, valkoinen DELTACO For security Kit for jack DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
3,00
Osta
17,00
Osta
26,00
Osta
2,42  Hinta ALV 0%
13,71  Hinta ALV 0%
20,97  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.