Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 09-540 414 15 arkisin klo. 12 – 16 Asiakaspalvelu
Tyhjä ostoskori

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

1 Gig SFP Fiber transceiver - Long Range

A10 Networks 1 Gig SFP Fiber transceiver - Long Range (AXSK-CSFP-LR)


Tuotekoodi: AXSK-CSFP-LR
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
356,00
(287,10 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
4.10.2017


Samankaltaisia tuotteita



WENTRONIC DVI-adapteri, Dual Link, 1xDVI-I u > 1xDVI-I n & 1xHD15 n TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1310nm/ RX:1550nm single-mode 10km DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/ 1310rx, Single-Mode
12,00
Osta
29,00
Osta
56,00
Osta
9,68  Hinta ALV 0%
23,39  Hinta ALV 0%
45,16  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.