Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Email 09-540 414 15 arkisin klo. 12 – 16 Asiakaspalvelu
Tyhjä ostoskori

Ole hyvä ja odota...

Beesting OUTLET

 

Tarvike konfiguraattori Muisti konfiguraattori

Tarvikkeet

1 Gig SFP Fiber transceiver - Short Range

A10 Networks 1 Gig SFP Fiber transceiver - Short Range (AXSK-CSFP-SR)


Tuotekoodi: AXSK-CSFP-SR
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
187,00
(150,81 Hinta ALV 0%)
Määrä: 
 
Osta
Varastossa
(Saapuu arviolta):
11.8.2017


Samankaltaisia tuotteita



ARUBA 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi CISCO SX10 Screen Mount Kit
313,00
Osta
4,00
Osta
128,00
Osta
252,42  Hinta ALV 0%
3,23  Hinta ALV 0%
103,23  Hinta ALV 0%
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa
VarastossaVarastossa

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.